Volné pracovní místo  Finanční analytik M/Ž, možnost kariérního růstu, flexibilní pr. doba, odměny, přísp. na dopravu

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000 Kč / měsíc

Chceme Vám nabídnout více než jen práci. Chceme Vám nabídnout příležitost být součástí naší inspirativního a inovativního týmu, kde se vaše dovednosti a schopnosti ocení a kde budete mít možnost růst a rozvíjet se společně s námi.

Nabízíme:

  • Konkurenčně schopnou mzdu dle vašich dosavadních zkušeností: Vaše práce bude odměněna spravedlivě a motivujícím způsobem, což vám umožní plně se soustředit na dosažení vašich cílů.
  • Dotované závodní stravování: Kvalitní a vyvážené stravování je pro nás důležitou součástí vašeho každodenního života. Umožníme vám tedy vychutnat si chutné pokrmy za zvýhodněné ceny.
  • Dny dovolené navíc: Vaše osobní vyváženost je pro nás klíčová. Proto vám poskytneme dodatečné volno, abyste mohli načerpat novou energii a relaxovat po náročných pracovních obdobích.
  • Čtvrtletní odměny: Vaše úsilí a přínos nezůstane nepovšimnuto. Systém čtvrtletních odměn vám nabízí další motivaci a ocenění za vaši vynikající práci.
  • Flexibilní pracovní doba: Víme, že život přináší různé výzvy a závazky. Proto vám umožníme flexibilní pracovní dobu, která vám poskytne svobodu a možnost přizpůsobit si pracovní režim vašim potřebám.
  • Příspěvek na dopravu: Cestování do práce by nemělo být starostí. Poskytneme vám příspěvek na dopravu, který vám usnadní cestu a zajištění pohodlného příjezdu do práce.
  • Zajímavou pracovní příležitost ve stabilní společnosti: Spojte se s námi a staňte se součástí naší úspěšné a stabilní společnosti, kde se vaše ambice a aspirace mohou stát skutečností. Očekávejte široké možnosti kariérního růstu a podporu vašeho profesního rozvoje.

Náplň práce:

  • Budete hrát klíčovou roli v procesu účtování faktur, což je základní kámen naší finanční integrity a pracovat na tom, aby naše uzávěrky byly bezproblémové.
  • Budete udržovat komunikaci s ostatními odděleními, abychom dosáhli dokonalé koordinace a spolupráce.
  • Vaše schopnost pracovat samostatně bude klíčová pro úspěch naší účetního týmu.
  • Budete mít možnost se podílet na důkladné kontrole daňových dokladů, abychom zůstali v souladu se všemi předpisy.
  • Zodpovídáte za správnou obsluhu pokladny a zachování přesnosti v účtování.
  • Vaše práce bude klíčová pro vytváření důvěryhodných a včasných statistických reportů.

Předpoklady:

  • Týmový hráč, minimálně středoškolské vzdělání ekonomického zaměření.
  • Znalost účetních předpisů, Zkušenosti na podobné pozici.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni. (Především korespondence)
  • Znalost práce s MS Excel.

Přijměte výzvu a spojte se s námi, abyste zažili nejen práci, ale skutečný smysl a radost z ní. Pošlete nám svůj životopis a připojte se k nám na naší cestě za úspěchem!